تبلیغات
اطلاعات کرج - شهرداری به وعده خود خوب عمل كرد
بانک اطلاعات شهری کرج
شهرداری به وعده خود خوب عمل كرد
نوشته شده توسط سارا امیدوار در ساعت 11:11 ب.ظ
شهرداری به وعده خود خوب عمل كرد
شهرداری به وعده خود خوب عمل كرد

عضو شورای اسلامی شهر كرج گفت: وعده شهردار این كلانشهر مبنی بر گشایش یك طرح عمرانی هفته در حالی عملی شد كه برخی آن را دور از انتظار می دانستند.
' علی بیان داشت: اجرای پروژه های عمرانی در كلانشهر كرج با توجه به گستردگی فعالیتهای عمرانی كاری دشوار و سنگین است اما تلاش مجموعه مدیریت شهری كرج این امر را محقق كرد.

وی، برنامه ریزی برای بهره برداری از پروژه های عمرانی در فصل تابستان و در زمان تعیین شده را حاكی از توجه مجموعه مدیران شهری به توسعه و گسترش شهر و همچنین ارائه خدمات مناسب به شهروندان دانست .
وی بیان كرد: پشتكار و همت شهردار، معاونین شهرداری مركز و مناطق تحت پوشش كه به جد پیگیر مصوبات شورا بودند سبب شد كرج در نیمه اول امسال شاهد گشایش پروژه های بزرگی باشد.
گلوند بیان داشت : دراین مدت در هر هفته دو الی سه طرح عمرانی به بهره برداری رسید.
عضو شورای اسلامی شهر كرج اجرای هر هفته یك پروژه تابستانی را امری بی سابقه در تاریخ عمرانی كرج خواند و گفت: تحقق این مهم با تكیه بر سیاستهای مجموعه مدیریت شهری و شورای شهر با هدف سرعت بخشیدن به توسعه شهر صورت گرفته است.
گلوند اظهار داشت :این پروژه ها در زمینه های مختلف خدماتی، رفاهی، تفریحی، زیرساختی و فرهنگی اجرا شد.
وی مدیریت صحیح و كاربردی را از مولفه های مهم رسیدن به اهداف شهری دانست و خاطرنشان كرد:مجموعه مدیریت شهری با توجه به سرفصل‌های تعریف شده، با تمركز بر مفهوم استراتژی و نگرش به برنامه‌‌ها و نیازهای كلان شهری اقدام به ارائه طرح ها و پروژه های مختلف می كنند.
گلوند بر تعیین محور اجرای پروژه‌ها همسو با تمركز بر استراتژی كلی سازمان شهرداری تاكید كرد و گفت: پرداختن به راههای اجرایی در خصوص برنامه های تدوین شده شهری از اركان مهم مجموعه مدیریت شهری است كه باید در اولویت قرار گیرد.
وی اقدامات كارشناسی شده در زمینه اجرای پروژه های شهری را مهم ارزیابی كرد و افزود: بهبود عملكرد پروژه ها به لحاظ ارائه كیفی خدمات حائز اهمیت است.

اطلاعات بیشتر ...

منبع : خبر
برچسب ها: شهرداری به وعده خود خوب عمل كرد، شهرداری البرز، شهرداری کرج، بانک اطلاعات مشاغل البرز، مشاغل البرز، شورای اسلامی شهر كرج، مدیریت شهری كرج، شهردار کرج، گلوند، معاونین شهرداری کرج، خبر، اخبار کرج، اخبار، اخبار استان البرز،  

»
-> باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام