تبلیغات
اطلاعات کرج - 36 دستگاه ذیحساب در دارایی البرز وجود دارد
بانک اطلاعات شهری کرج
36 دستگاه ذیحساب در دارایی البرز وجود دارد
نوشته شده توسط سارا امیدوار در ساعت 11:21 ب.ظ
کد خبر :2014 |  زمان مخابره:  ۱۳۹۰/۶/۸  ۲۲:۵۹
36 دستگاه ذیحساب در دارایی البرز وجود دارد

رئیس سازمان امور اقتصادی و دارائی البرز با بیان ‌اینکه 36 دستگاه ذیحساب در دارایی البرز وجود دارد، تعداد این دستگاهها را از تهران نیز بیشتر خواند و گفت: چهار دستگاه ذیحساب بیشتر از تهرن در البرز داریم.

به گزارش شبکه خبری کرج ، دکتر کیومرث امیری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بیان کرد:دستگاههای از جمله دادگستری، گمرک، استاندارد و ... از شمار دستگاههای هستند که در تهران ذیحساب ندارند ولی در البرز برای آنها ذیحساب دیده شده است.

وی افزود: این سازمان با 51 مدیرکل بعد از استانداری البرز بزرگترین سازمان استان است از مستقل شدن خزانه این استان خبر داد.

امیری اظهارداشت: جزو اولین مدیرانی بودک که قبل از سفر رئیس جمهوری به البرز فراخوانده شدم و در شرایطی کار خودم را آغاز کردم که دراین استان نیرو و تشکیلات و حتی محل استقرار سازمان مشخص نبود.

وی ادامه داد: مجموعه دارایی از جمله دستگاههایی است که در کار در آن از حساسیت بالایی برخوردار است و این سازمان در البرز با 51 مدیرکل بعد ازاستانداری بزرگترین دستگاه استانی به شمار می رود که وظایف گوناگونی بر عهده دارد.

این مدیر با بیان اینکه تلاش شد ظرف مدت کوتاهی از نیروهای متخصص سایر استانها و وزارت اقتصاد برای البرز بهره گرفته شود، گفت: تا کنون 70 نیرو با تحصیلات مرتبط و دارای مدارک کارشناسی، کارشناسی ارشد جذب شده اند.

وی یادآور شد: ما ادعا داریم ثروتمندترین دستگاه اجرایی به جهت نیروی انسانی متخصص هستیم و در حال حاضر نیز به صورت روزانه نیروی متخصص از سایر دستگاهها به این سازمان در البرز در حال جابجایی هستند.

امیری در ادامه از مستقل شدن خزانه استان البرز پس از سالها خبر داد و گفت: سالها درآمدهای شهرستانی کرج و اطراف آن به تهران می رفت ولی درحال حاضر با مستقل شدن خزانه البرز درآمدهای استان برای این منطقه هزینه خواهد شد.

رئیس سازمان امور اقتصادی و دارائی البرز گفت: با مستقل شدن خزانه البرز از این پس درآمدها به این حساب واریز شده و اعتبارات نیز از همین محل تخیص می یابد و از خزانه تهران بی نیاز می شویم.


اطلاعات بیشتر ...

انتهای خبر //  شبکه خبری کرج  ::::  کد خبر 2014
برچسب ها: البرز، رییس اتحادیه پوشاک، رییس اتحادیه پوشاک کرج، فروش پوشاک، فروش پوشاک با قیمت ارزان ومناسب، بانک اطلاعات مشاغل البرز، مشاغل البرز، اتحادیه پوشاک کرج، رییس اتحادیه پوشاک استان البرز، فروش پوشاک با قیمت ارزان، شبکه خبری کرج، دکتر میرابراهیم صدیق بطحائی، فروشگاه پوشاک در کرج، رییس اتحادیه صنف پوشاک کرج، اتحادیه صنف پوشاک کرج، همکاری سازمان بازرگانی استان البرز،  


»
-> باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام