تبلیغات
اطلاعات کرج - دعوت راه و ترابری البرز از سرمایه گذاران برای اجرای پروژه ها
بانک اطلاعات شهری کرج
دعوت راه و ترابری البرز از سرمایه گذاران برای اجرای پروژه ها
نوشته شده توسط سارا امیدوار در ساعت 11:22 ب.ظ
کد خبر :2010 |  زمان مخابره:  ۱۳۹۰/۶/۶  ۱۸:۵۱

رضوی خبر داد:
دعوت راه و ترابری البرز از سرمایه گذاران برای اجرای پروژه ها

مدیرکل راه و ترابری استان البر گفت: این اداره کل از سرمایه گذاران برای کمک به اجرای پروژه ها و مشارکت و سرمایه گذاری دعوت می کند.

به گزارش شبکه خبری کرج ، مهندس علی اصغر رضوی در نشست مطبوعاتی افزود: در زمینه های مختلف مرتبط با راه و ترابری استان البرز لازم است پروژه های مهمی اجرا شود که این امر از اهمیت فراوانی برخوردار است.

وی ادامه داد: راه و ترابری استان البرز برای اجرای این پروژه ها برنامه ریزی هایی انجام داده و فعالیتها بر اساس این برنامه ها انجام می گیرد.

این مسئول اضافه کرد: راه و ترابری البرز از همه سرمایه گذارانی که مایل به کمک به اجرای پروژه های راه و ترابری و مشارکت در این خصوص هستند، دعوت به همکاری می کند.

مدیرکل راه و ترابری البرز گفت: مقوله راه در استان البرز از اهمیت و حساسیت خاصی برخوردار است که این امر، ضرورت اجرای پروژه های مفید و موثر راه و ترابری در این استان را بیش از پیش آشکار می کند.

رضوی اضافه کرد: استان البرز شامل چهار شهرستان کرج، طالقان، ساوجبلاغ و نظرآباد است و اجرای پروژه های راه و ترابری و راه روستایی و شهری در همه این شهرستانها با همکاری دستگاه های ذیربط دنبال می شود.

مدیرکل راه و ترابری البرز یادآور شد: همکاری با سرمایه گذاران از مهمترین برنامه های راه و ترابری استان البرز است و زمینه های مورد نیاز این امر با همکاری بخشهای ذیربط فراهم می شود.

رضوی گفت: پروژه های مهمی در استان البرز در خصوص راه و ترابری دنبال می شود که اجرا و تکمیل آنها بسیاری از مشکلات را حل می کند و مانع به وجود آمدن مشکلات جدید می شود.

این مسئول اظهار داشت: به عنوان مثال پروژه های مهمی در آسارا اجرا می شود و با توجه به اهمیت ملی جاده چالوس، اجرای این پروژه ها اهمیت فراوانی پیدا می کند.

مدیرکل راه و ترابری استان البرز گفت: افزایش و مرمت راهدارخانه های البرز از اولویتهای این اداره کل است و زمینه های مورد نیاز این امر فراهم می شود.

به گزارش شبکه خبری کرج ، رضوی افزود: افزایش تعداد راهدارخانه ها در بخشهایی از البرز که موردد نیاز است، دنبال می شود و این امر از مشکلات راه می کاهد.

وی ادامه داد: همچنین مرمت راهدارخانه های موجود نیز دنبال می شود ضمن اینکه این امر، اثربخشی فعالیتهای راه و ترابری را افزایش می دهد.

این مسئول عنوان کرد: راهدارخانه یک مکان امن برای مسافران جاده ها است و باعث می شود که مسافران با دلگرمی بیشتری به سفر خود ادامه دهند.

مدیرکل راه و ترابری البرز گفت: 200 میلیون تومان اعتبار برای بهسازی راهدارخانه گچسر گرفته شده و تلاشها برای استفاده بهینه از این اعتبار در راه کاهش مشکلات جاده ای صورت می گیرد.

رضوی یادآور شد: فعالیتهایی نیز در راستای افزایش اثربخشی گالری ها دنبال می شودو اعتباراتی برای این امر اختصاص می یابد.

وی بیان کرد: همچنین در این خصوص، قراردادهای مربوطه با همکاری بخشهای ذیربط بسته می شود و به دنبال این امر، وضعیت گالری ها بهبود می یابد.

مدیرکل راه و ترابری البرز افزود: تعریض گالری های محورکرج - چالوس به طول یک و نیم کیلومتر انجام می شود و فعالیتهای مطلوبی در این راستا برای اجرای بهینه این پروژه صورت می گیرد.

رضوی یادآور شد: همکاری با سرمایه گذاران از مهمترین برنامه های راه و ترابری استان البرز است و زمینه های مورد نیاز این امر با همکاری بخشهای ذیربط فراهم می شود.

این مسئول اضافه کرد: مسائل مرتبط با راه و ترابری در استان البرز از اهمیت و حساسیت خاصی برخوردار است که این امر به اموری از قبیل وجود محورهای بسیار مهم کشوری در این استان بازمی گردد.

اطلاعات بیشتر ...

انتهای خبر //  شبکه خبری کرج  ::::  کد خبر 2010 

برچسب ها: راه و ترابری البرز، استان البرز، دعوت از سرمایه گذاران، اجرای پروژه های استان البرز، دعوت راه و ترابری البرز از سرمایه گذاران برای اجرای پروژه ها، بانک اطلاعات مشاغل البرز، مشاغل البرز، اخبار البرز، اخبار استان البرز، سرمایه گذلران البرز، دعوت همکاری سرمایه گذاران، سرمایه گذاران البرز، سرمایه گذاری در استان البرز، سرمایه داران البرز، مدیرکل راه و ترابری البرز، شبکه خبری کرج، رضوی مدیر ترابری البرز، بهسازی راهدارخانه گچسر، راهدارخانه، مرمت راهدارخانه های البرز، جاده چالوس، پروژه های راه و ترابری و راه روستایی و شهری، پروژه های راه و ترابری روستایی، پروژه های راه و ترابری شهری،  


»
-> باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام