تبلیغات
اطلاعات کرج - بانک اطلاعات مشاغل البرز
بانک اطلاعات شهری کرج
بانک اطلاعات مشاغل البرز
نوشته شده توسط سارا امیدوار در ساعت 11:41 ب.ظ

بانک اطلاعات مشاغل استان البرز

درباره سایت :

در شهرها و جوامع بزرگ امروزی، رساندن متن پیغام های تبلیغاتی، بدست گروه هدف، کاری سخت و پر هزینه می باشد و بسیاری از تبلیغات انجام شده به سمت گروه هدف هدایت نمی گردد.

سایت مشاغل البرز بعنوان یک سیستم اینترنتی و بانک اطلاعاتی کار، مشاغل و استخدام در ایران شروع به فعالیت نموده و هدف آن ارائه طبقه بندی شده مشاغل،اطلاع رسانی نیازمندیهای استخدامی و شغلی و ارتقاء مهارتهای کاریابی در کشور ایران بخصوص در استان البرز می باشد.

خوشبختانه امکان بهره وری از تکنولوژی وب در عصر فن آوری اطلاعات این بستر را فراهم نموده تا بتوانیم اطلاعات مرتبط با نیازمندیهای شغلی را در طول ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته به کارجویان محترم در هر مکان از میهن عزیزمان ارائه نمائیم. کلیه کارجویان ، دانشجویان و یا کارآموزان محترم می توانند با استفاده از این سیستم بطور کاملاً رایگان از امکانات این سایت جهت جستجوی شغل و حرفه دلخواه خود بهره مند گردند.

سایت مشاغل البرز با بهره گیری از بروزترین فن آوریهای وب و توسط گروهی از متخصصین جوان کشور در سال  1390راه اندازی شده و شیوه آرایش و ظیفه بندی اطلاعات در این سایت از ویژگیهای بارزی است که ضمن بالا بردن کارایی وب سایت ،کاربران را قادر می سازد تا در کوتاهترین زمان به اطلاعات مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

در واقع کارجویان ، کارفرمایان ، سرمایه گذاران و کار آفرینان چهار گروه اصلی مخاطبین این سایت را تشکیل می دهند. کارفرمایان محترم میتوانند با مراجعه به بخش ویژه کارفرما و انجام یک ثبت نام ساده و مقدماتی ضمن دریافت نام کاربری و رمزعبور، در آینده به سایت و پنل اختصاصی خویش راه یافته و آگهی شغلی مورد نظر خود را در سایت درج و مدیریت نمایند. شایان ذکر است استفاده از خدمات این سایت برای کارفرمایان محترم فعلاً بطور کاملاً رایگان انجام می پذیرد.

مفتخر می شویم ضمن استفاده از خدمات سایت مشاغل البرز پیشنهادات و انتقادات سازنده خود را برایمان ارسال فرمائید

تا بدین طریق بتوانیم با ارتقاء این سایت ملی ، کیفیت خدمات خود را با نیازهای مراجعین سایت ، سازگارتر سازیم.

بانک اطلاعات مشاغل استان البرز


از اینکه وقت عزیزتان را صرف بازدید از این سایت نمودید از شما سپاسگزاریم ،چنانچه بر این باورید که استفاده از این سایت موجب تسریع و رفع نیازهای مرتبط کاریابی شما شده است ،لطفا سایت مشاغل البرز را به دوستان و آشنایانتان معرفی نمائید.

امیدواریم با ارائه خدمات این سایت کمکی مؤثر در ایجاد حلقه ارتباطی هر چه مستحکم تر بین کارفرمایان ، کارجویان ، سرمایه گذاران و کار آفرینان گرامی باشیم.

شرایط و مقررات سایت مشاغل البرز

1- مشاغل البرز یک سایت و پایگاه اینترنتی است که تنها به فعالیت در خصوص اطلاع رسانی نیازمندیهای شغلی کشور و خدمات مرتبط با کاریابی به چهار گروه کارجویان ، کارفرمایان ، سرمایه گذاران و کار آفرینان می پردازد و تنها آگهی ها و مطالبی با این مضمون را مورد پذیرش و درج قرار می دهد .

2- مسئولیت کامل درج مطالب مغایر با قانون با شخص آگهی دهنده می باشد و سایت اینترنتی مشاغل البرز در این خصوص هیچ مسئولیتی ندارد.

تبصره مقصود از مطالب مغایر با قانون مواردی است که در قانون مجازات اسلامی، قانون حمایت ازحقوق پدیدآورندگان نرم افزارهای رایانه ای -  مصوب 1379 و قانون جرایم رایانه ای ، جرم شناخته شده است.

3- در صورت مشاهده مطالب مغایر با قانون از سوی آگهی دهندگان ، سایت مشاغل البرز ضمن اخطار به آگهی دهنده از ادامه انتشار آگهی یا مطلب در سایت جلوگیری می نماید.

لازم به ذکر است که در صورت درخواست مقامات ذیربط ، مشاغل البرز موظف است که ایمیل و مشخصات کاربر خاطی را جهت ردیابی در اختیار مقامات مذکور قرار دهد.

4- مشاغل البرز خود را امین اطلاعات شخصی مخاطبین خود دانسته و تمام تلاش خود را برای حفظ این اطلاعات بکار می گیرد و جز با درخواست قانونی هریک از نهادها و سازمانهای امنیتی، انتظامی و قضایی جمهوری اسلامی ایران یا با اطلاع قبلی کاربر اطلاعات شخصی آنان را در اختیار هیچ‌ سازمان، موسسه، شرکت و یا فرد دیگری قرار نخواهد داد .

5- عضویت در سایت مشاغل البرز به معنای قبول شرایط و مقررات ذکر شده در وب سایت مشاغل البرز می باشد .


اطلاعات بیشتر ...

برچسب ها: بانک اطلاعات مشاغل البرز، مشاغل البرز، كسب و كار، كاریابی، بانک اطلاعاتی مشاغل البرز، مشاغل کرج، اصناف، حراجی، استخدام، بازار کار، لیست تعاونی ها، شرکتها خدمات، جابز، گوناکون، سایر خدمات، کار، شاغل، شغل، ارگان ها، موسسات، بازار، منابع اطلاعاتی، همه چیز، موسسات کاریابی، www.AlborzJobs.com، alborzjobs، alborz، jobs، job، asnaf، 118، kar، karyabi، bazar kar،  
»
-> باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام