تبلیغات
اطلاعات کرج - برخی از مقررات سایت مشاغل البرز
بانک اطلاعات شهری کرج
برخی از مقررات سایت مشاغل البرز
نوشته شده توسط سارا امیدوار در ساعت 11:49 ب.ظ

بانک اطلاعات مشاغل استان البرز


1- این سایت تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. قراردادن هرگونه مطلب غیر اخلاقی و غیر شرعی در سایت ممنوع می باشد و با كاربر خاطی برخورد می شود .

2- کاربران باید بدانند که مسئولیت تمامی تبلیغاتی که در این سایت ارسال می کنند بر عهده خودشان است و گروه مشاغل البرز هیچ مسئولیتی در قبال تبلیغات ارسال شده در داخل این سایت ندارند .

3- ارسال هر گونه تبلیغ در خصوص شركت های هرمی غیر مجاز ، عبور از سیستم فیلترینگ شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت و هر آنچه كه با قوانین جمهوری اسلامی ایران مطابقت نداشته باشد ، ممنوع است .

4- با مشاهده سوء استفاده از امکانات سایت، با فرد خاطی برخورد شده و حساب كاربری ایشان بسته خواهد شد .

5- در انتخاب تصاویر آگهی خود دقت کنید که مناسب باشد و غیر اخلاقی نباشد.  اندازه آن نیز متناسب باشد .

6- این قوانین همه بخش های سایت را پوشش می دهد و با هر گونه سوء استفاده از سایت برای ارسال تبلیغ کالای نامناسب و یا تبلیغ متن ضد اخلاقی برخورد خواهد شد .بانک اطلاعات مشاغل استان البرز


یکی از راه های بسیار نتیجه بخش جهت دیده شدن اطلاعات تبلیغاتی شما از طریق استفاده بهینه از موتورهای جستجو گر در اینترنت می باشد.

در این روش اطلاعات تبلیغاتی شما دقیقا بدست جوینده اطلاعات می رسد که بسیار سودمند و نتیجه بخش بوده است، چرا که جوینده شما را پیدا و انتخاب می کند .


سایت (
مشاغل البرز ) یک سایت تخصصی در زمینه معرفی مشاغل استان البرز می باشد که در آینده نزدیک دارای رتبه بالا در موتورهای جستجو گر گوگل، یاهو و غیره می شود .

این سایت بانک اطلاعات تلفن ، اصناف و مشاغل استان البرز ( اطلاعات اعضا ) ،  را از راه های مختلف در دسترس کاربران اینترنتی قرار می دهد .

 چند راه رسیدن به اطلاعات شما در این سایت :

 1- از طریق موتورهای جستجوگر گوگل و یاهو

 2- از طریق جستجوی اطلاعات در سایت مشاغل
 3- از طریق ارسال ایمیل انبوه و تبلیغ کلی سایت

 4- از طریق ارایه خدمات گوناگون به کاربران و جذب آنها برای ورود به سایت. که شامل خدمات ذیل می باشد:

 الف: ارایه اخبار روزانه

 ب: ارایه خدمات مختلف شهری و بسیاری خدمات اینترنتی دیگر

 5- امکان درج آگهی در نیازمندی های سایت بصورت رایگان برای همه کاربران

 6- استفاده از تکنولوژی های مدرن در نمایش اطلاعات سایت

در صورت تمایل به عضویت در سایت تخصصی اصناف و مشاغل استان البرز ابتدا ثبت نام نموده و اطلاعات شغلی و خدمات خود را به صورت متن در صفحه شخصی خود در زیر گروه مربوط به خود قرار دهید .

 آدرس سایت اصناف و مشاغل
استان البرز : http://AlborzJobs.com


اطلاعات بیشتر ...

برچسب ها: بانک اطلاعات مشاغل البرز، مشاغل البرز، مقررات سایت مشاغل البرز، پرتال مشاغل البرز، وبلاگ مشاغل البرز، سایت مشاغل البرز، گروه مشاغل البرز، قوانین سایت، سایت تخصصی، سایت تخصصی مشاغل البرز، معرفی مشاغل استان البرز، بانک اطلاعات تلفن، اصناف و مشاغل استان البرز، سایت مشاغل، http://AlborzJobs.com، www.AlborzJobs.com،  


»
-> باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام