تبلیغات
اطلاعات کرج - مسیر اتوبوس پایانه شهید سلطانی کرج
بانک اطلاعات شهری کرج
مسیر اتوبوس پایانه شهید سلطانی کرج
نوشته شده توسط سارا امیدوار در ساعت 06:14 ب.ظ

روابط عمومی و امور بین الملل:مدیر عامل  سازمان اتوبوسرانی  کرج و حومه گفت: با توجه به نقشه پراکندگی  ایستگاه اتوبوسرانی  کرج ، مسیر  131دستگاه اتوبوس به پایانه شهید سلطانی  می رسد.

وی با اشاره به پیاده کردن دو هزار مسافر از مترو در هر پانزده دقیقه اظهارداشت: این مهم از جمله دلایل تمرکز تعداد بالای اتوبوس ها در پایانه شهید سلطانی می باشد.

این مسئول ادامه داد: با راه اندازی پایانه البرز و توزیع مسافر در این پایانه، ترافیک پایانه شهید سلطانی به نحو مطلوبی کاهش می یابد.

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی کرج و حومه همچنین از فعالیت 12 دستگاه اتوبوس در مسیر حصارک خبرداد و عنوان کرد: این تعداد اتوبوس فعال در مسیر پایانه شهید سلطانی – حصارک به صورت سریع والسیر و با توقف کمتر در ایستگاه های مسافرگیری نسبت به اتوبوس های عادی تردد می کنند.

وی در ادامه با اشاره به مسیرهای شهرک اوج ، دانشگاه رجایی شهر و فردیس  اظهارداشت: در هر یک از این مسیرها 10 اتوبوس برای خدمت رسانی فعال شده است.

این مسئول در ادامه اظهارداشت: در هر یک از مسیرهای شهرک اوج ،دانشگاه رجایی شهر  و فردیس ،10 اتوبوس برای خدمت رسانی فعال شده است.

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی کرج و حومه دیگر مسیرهای مشخص شده برای سرویس دهی به مسافران ناوگان این سازمان از پایانه شهید سلطانی را شامل، خطوط حصارک بالا، شهرک طالقانی مشکین دشت، شهرک خاتم و سیمین دشت بیان کرد و افزود: دراین خطوط به ترتیب 9 ، هشت،  چهار، سه و دو دستگاه اتوبوبوس ناوگان اتوبوسرانی کرج مسافرگیری می کنند.

کیانی به فعالیت 18دستگاه اتوبوس ناوگان اتوبوسرانی کرج در مسیر آزادی – کرج از پایانه شهید سلطانی اشاره کرد و افزود: بخشی از این اتوبوس ها سازمانی و بخشی دیگر مربوط به شرکتهای تعاونی متحد، میلاد و پرستو سیر می باشد.


منبع : پرتال شهرداری کرج

»
-> باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام