تبلیغات
اطلاعات کرج - درگذشت استاد ذوالفنون
بانک اطلاعات شهری کرج
درگذشت استاد ذوالفنون
نوشته شده توسط سارا امیدوار در ساعت 03:59 ب.ظ

"انا لله و انا الیه راجعون"

در آستانه رویش دوباره و جاری شدن حیات در رگ رگ عالم هستی ،نبض حیات استاد بی بدیل موسیقی کشور از تپیدن ایستاد و دلهای مهیا شده برای نوروز را ، غرق در ماتم و اندوه کرد.

عروج هنرمند فرهیخته کشور" استاد جلال ذوالفنون" نه تنها ضایعه ای بزرگ برای جامعه هنری کشور بلکه برای تمام علاقه مندانی است که با نوای سه تار استاد خو گرفته و دل و جانهایشان را از جلا بخشیده اند.

بی شک خلاء وجود این هنرمند صاحب سبک تا همیشه در خانواده موسیقی سنتی کشور احساس خواهد شد اما آنچه در این میان ماندگار و همیشگی است خدمات و زحمات این هنرمند بزرگ در راستای اعتلای فرهنگ و هنر کشور به ویژه اعتلای موسیقی ایرانی است.

مدیریت شهری کرج با ابراز همدردی با جامعه فرهنگی کشور کوچ این هنرمند محبوب و ماندگار را به عموم هموطنان عزیز تسلیت عرض می کند و برای آن مرحوم علو درجات را از درگاه یکتای بی همتا آرزو دارد.

شایان ذکر است، استادجلال ذوالفنون نوازنده صاحب سبک سه تار که حدود دوهفته پیش عمل جراحی قلب را با موفقیت پشت سر گذاشته بود، بعد از ظهر روز یکشنبه 28 اسفندماه به علت خونریزی داخلی در بیمارستان البرز کرج جان به جان آفرین تسلیم کرد.


»
-> باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام