تبلیغات
اطلاعات کرج - انجمن بهشتیان زمینی آریا
بانک اطلاعات شهری کرج
انجمن بهشتیان زمینی آریا
نوشته شده توسط سارا امیدوار در ساعت 10:56 ب.ظ
 
 بازدید معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج از "انجمن بهشتیان زمینی آریا"
   پایگاه خبری مدیریت شهری کرج: معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری به همراه سخنگوی شورای اسلامی شهر كرج از انجمن بهشتیان زمینی آریا بازدید کردند.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حسین امیدیان به همراه داوود وحیدی و جمعی از کارکنان معاونت فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج از افراد توان ذهنی که در انجمن بهشتیان زمینی آریا مستقر هستند، ملاقات کردند.

حسین امیدیان در دیدار صمیمانه با این افراد گفت: هرچند عدم درمان كم كاری تیروئید در بزرگسالان مبتلا به سندرم داون باعث كاهش فعالیت هوشی و عقلانی در فرد بیمار می شود ولی درمان مناسب این بیماری می تواند باعث بهبودی آشكار و مشهود فرد شود.

وی افزود: انجمن بهشتیان زمینی آریا تا کنون به منظور كمك به ارتقا كیفی زندگی افراد كم توان ذهنی توانسته است در زمینه تغییر نگرش افراد جامعه نسبت به معلولین و بالا بردن اعتماد به نفس در توانجویان فعالیتهایی را انجام دهد.

امیدیان در ادامه از تلاش و همت این مجموعه تقدیر و تشکر کرد و افزود: حمایت از این افراد می تواند به عنوان یك مقوله مهم علمی و تربیتی در توسعه قوای جسمی و روحی - روانی افراد مبتلا به این بیماری قلمداد می شود.

در پایان این مراسم  معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج به همراه سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج و کارکنان معاونت از فعالیتهای هنری این افراد بازدید کردند.


منبع (  پایگاه خبری مدیریت شهری كرج )

»
-> باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام