تبلیغات
اطلاعات کرج - افتتاح ایستگاه آتش نشانی در کرج
بانک اطلاعات شهری کرج
افتتاح ایستگاه آتش نشانی در کرج
نوشته شده توسط سارا امیدوار در ساعت 11:01 ب.ظ
 امیریزدانی خبر داد:
 پنج ایستگاه آتش نشانی در نیمه نخست سال جاری در كرج افتتاح می شود
   پایگاه خبری مدیریت شهری كرج: مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری كرج از افتتاح و بهره برداری از پنج ایستگاه آتش نشانی در نیمه نخست سال جاری در این كلانشهر خبر داد.
محمود امیریزدانی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری كرج اظهار داشت: با هدف افزایش ارائه خدمات به شهروندان در زمان حادثه و كاهش مدت زمان اعزام آتش نشانان به محل حادثه، این سازمان طی سال جاری برنامه های مختلفی را اجرا می كند.

وی افزود: در این زمینه طبق برنامه ریزی در نیمه نخست سال جاری پنج ایستگاه آتش نشانی در نقاط مختلف كلانشهر كرج افتتاح و بهره برداری می شود.

این مسئول عنوان كرد: طی سال گذشته نیز تعداد مطلوبی از ایستگاه های آتش نشانی در نقاط مختلف كلانشهر كرج افتتاح و بهره برداری شد.

امیریزدانی ادامه داد: طبق نظرسنجی های به عمل آمده، تاكنون شهروندان كرجی از عملكرد سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری كرج رضایت مطلوبی را داشته اند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری كرج یادآور شد: در احداث ایستگاه های آتش نشانی، اولویت این سازمان نیازهای شهروندان و درخواست های آنان است كه پس از بررسی ها و نیازسنجی های لازم،‌ اقدامات مربوطه برای احداث ایستگاه های آتش نشانی انجام می شود.


منبع (  پایگاه خبری مدیریت شهری كرج )

»
-> باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام