تبلیغات
اطلاعات کرج - جاده مخصوص كرج
بانک اطلاعات شهری کرج
جاده مخصوص كرج
نوشته شده توسط سارا امیدوار در ساعت 06:46 ب.ظ
جاده مخصوص كرج در حوزه استحفاظی شهرداری منطقه 11 تعیین تكلیف شد


 شهردار کرج از تعیین تکلیف جاده مخصوص کرج در حوزه استحفاظی شهرداری منطقه 11 خبرداد.

سید علی آقازاده با بیان این مطلب افزود: جاده مخصوص کرج از محدوده گرمدره تا میدان شهید سلطانی از سوی اداره راه به شهرداری منطقه 11 تحویل شد.

وی با اشاره به موقعیت استراتژیکی منطقه 11 به واسطه قرار گرفتن در حساسترین مبادی ورودی و خروجی شهر کرج، بر اجرای عملیات های مختلف عمرانی و زیباسازی در این محدوده تاکید کرد.

این مسئول، اهمیت جاده مخصوص كرج به عنوان یكی از ورودی های مهم این شهر رایادآور شد و گفت: مجموعه شورای اسلامی شهر کرج و مدیریت شهری اهتمام ویژه ای برای تدوین و اجرای طرح های عمرانی با محوریت ساماندهی وضعیت ترافیکی و  مبلمان شهری دارد.


آقازاده بر اجرای طرح های زیرساختی و زیربنایی در محدوده جاده مخصوص تاكیدكرد و افزود: اجرای طرح های هدفمند در این جاده از مولفه های مهمی است که باید با تکیه بر اقدامات کارشناسی صورت گیرد.

وی با اشاره به حجم بالای تردد وسایل نقلیه از جاده  مخصوص کرج، عنوان کرد: با توجه به این مهم طرح های مختلف از جمله طرح های مربوط به زیباسازی، فضای سبز، زیرساختی و ترافیکی باید به گونه ای اجرا شوند که در نهایت مکمل یکدیگر باشند.

آقازاده با اذعان بر وجود برخی مشکلات در جاده مخصوص بر رفع نابسامانی های احتمالی موجود در این جاده تاکید کرد و  افزود: به منظور به حداقل رساندن مشکلات این جاده، اجرای طرح های مربوط به بهسازی و ساماندهی در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد.

وی تصریح کرد: با واگذاری جاده مخصوص کرج از محدوده گرمدره تا میدان شهید سلطانی به حوزه استحفاظی شهرداری منطقه 11 از این به بعد شاهد تحولات مناسب و ارزنده ای در امر بهسازی، زیبا سازی و مبلمان شهری در این جاده پرتردد خواهیم بود. 

آقازاده با اشاره به فعالیت دو هفته گذشته عوامل منطقه 11 شهرداری کرج مبنی بر اجرای طرح های عمرانی و زیباسازی جاده مخصوص گفت: در این راستا اقدامات عمرانی زیرساختی از جمله لکه گیری و آسفالت، آزادسازی پیاده رو و اصلاحات هندسی با محوریت شهرداری منطقه در این جاده صورت گرفته است.

وی، اجرای طرح های مربوط به زیبا سازی،  نظافت و برنامه ریزی برای ایجاد روشنایی را از دیگر اقدامات شهرداری برای ساماندهی وضعیت جاده مخصوص ذکر کرد.

شهردار کرج، بر ضرورت ایمن سازی ورودی های کرج به ویژه جاده مخصوص تاکید کرد و افزود: اجرای طرح هایی که ایمن سازی از ره آوردهای مهم آن است از برنامه های مهم مدیریت شهری است که شورای اسلامی شهر نیز به جد آن را پیگیری می کند.

آقازاده خاطرنشان کرد: طرح های مختلف عمرانی، خدماتی و زیرساختی در کرج با تمرکز بر رفع مشکلات شهروندان و انتفاع شهر اجرایی می شود.

این مسئول با یادآوری اینکه، جاده مخصوص در  چهار لاین لکه گیری و مرمت شده است، گفت: این مهم به عنوان فراهم شدن زمینه های اجرای طرح بزرگ نهضت آسفالت به مرحله اجرا درآمد.
منبع: پرتال شهرداری کرج»
-> باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام