تبلیغات
اطلاعات کرج - پوشش نهر دلمبر حصارك شمالی
بانک اطلاعات شهری کرج
پوشش نهر دلمبر حصارك شمالی
نوشته شده توسط سارا امیدوار در ساعت 12:53 ب.ظ
مدیر منطقه 6 شهرداری کرج از تعریف 45 پروژه خرد و کلان برای این منطقه خبرداد و افزود: این تعداد پروژه با هدف تامین اهداف مدیریت شهری در خصوص عمران، آبادانی و انتفاع شهر در دستور کاری شهرداری این منطقه قرار گرفته است.

عباس حق محمدلو با بیان این مطلب گفت: منطقه 6 شهرداری کرج در سال جاری اجرای 45 پروژه شهری شامل پروژه های خدماتی، معبرسازی و روانسازی ترافیک را در دستور کار دارد.

وی از جمله مهمترین پروژه های تعریف شده منطقه را پوشش نهر دلمبر واقع در محدوده حصارک شمالی ذکر کرد و افزود: پوشش این نهر از مشکلات عمده شهروندان و ساکنان این منطقه بوده است که انجام این مهم با توجه به درخواست های شهروندان همچنین تامین امنیت تردد های صورت گرفته از این مسیر، در دستور کاری شهرداری منطقه 6 قرار گرفت.


این مسئول با اشاره به آغاز اجرای عملیات پوشش نهر دلمبر، اظهارداشت: عملیات اجرایی پوشش این نهر به عنوان اولویت مهم شهرداری منطقه از یک ماه گذشته آغاز شد.


 پوشش نهر دلمبر حصارک شمالی

مدیر منطقه 6 شهرداری کرج در تشریح چگونگی اجرای پوشش نهر دلمبر بیان کرد: اجرای عملیات عمرانی این پروژه در فاز اول شامل لوله و جدول گذاری می باشد.


حق محمد لو طول مسیر اجرای این پروژه عمرانی را 850 متر ذکر و بیان کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده اجرای فاز اول این پروژه در مسیر 400 متری تعریف شده است که هم اکنون نیز 150 متر از این مسیر تحت عملیات لوله گذاری قرار گرفته است.


وی اظهارداشت: فاز دوم اجرای این طرح عمرانی به محض اتمام مرحله اول با منعقد کردن قرارداد عمرانی تا ماه آینده آغاز می شود.


این مسئول عنوان کرد: اجرای عملیات جدول گذاری نیز همزمان با اجرای عملیات لوله گذاری انجام می شود.


ایجاد معبر 14 متری با اجرای عملیات فاز اول پوشش نهر دلمبر


مدیر منطقه 6 شهرداری کرج گفت: با اجرای عملیات عمرانی پوشش نهر دلمبر واقع در حصارک شمالی، معبر 14 متری زیبایی در این مسیر ایجاد می شود.


حق محمدلو اظهارداشت: از جمله خروجی های اجرای عملیات لوله گذاری، ایجاد معبر هفت متری با هدف ایجاد دسترسی و پارکینگ می باشد.


وی عنوان کرد: با تملک های موجود، این محل دسترسی نیز تبدیل به معبر 14 متری می شود.

»
-> باکلیک روی آیکون می توانید در کلوب به اشتراک بگذارید ارسال به 100 درجه کلوب دات کام